Sponsorlu Bağlantılar

Yüksek Memnuniyet Oluşturan İnci Davetiye!

Kurumundan sonra hep en iyisine ulaşmak ve en iyisini sunmak amacı ile çalışma prensiplerine ve ilkelerine uygun hareket eden İnci Davetiye, 1978 yılında kurulmuştur. Küçük bir işletme olarak var olmasının yanında kurucusu da Hızır Aydın’dır.  İnci Davetiye, bu kapsamda, ilk olarak üretimine kartpostallar ile başlamış, sonrasında da çok geçmeden üretimde çeşitlilik yoluna girmiştir.

Kartpostallar ile beraber imsakiye, takvim, renkli ve resimli zarflar, bloknotlar üreten firma, devamlılığında da davetiye üretimine başlamıştır. Davetiyeler ile ilgili başarısı gözle görünür bir hal alan İnci Davetiye, 1984 yılında da kendi ismini almış ve sektördeki varlığını da bu şekilde sürdürmüştür.

Size Özel Adımlarla Beraber Olan İnci Davetiye!

Düğün davetiyesi üretimi kısmında olabilecek en hoş seçenekleri sunan ve bunun yanında size lazım olan tüm çeşitliliği var eden İnci Davetiye, aradığınız her tarza ve her zevke uyun olarak seçenekler bulundurmaktadır. Bu kapsamda aradığınızı çok rahat bir şekilde bulabilmeniz konusunda sizin için en doğru seçim olan İnci Davetiye, ayrıca kendi içerisinde büyük bir kalite de barındırmaktadır.

Üretim sahasında gösterdiği başarının yanında sektöründen farklı olarak fiyatları da bir hayli uygun tutan İnci Davetiye, sizlere bu fiyatlara ek kampanyalar ve indirimler de vermektedir. Bu da müşteri memnuniyetinin bu derece iyi koşullara uzanmasının da aslında en net nedenleri arasındadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu