Güncel

Uğur Özçelik Hayranları Oldukça Heyecanlı

Uğur Özçelik Hayranları Oldukça Heyecanlı

Gündemde yer alan önemli konulardan biri de Uğur Özçelik’in çıkışı beklenen yeni parçası. Yanar, mart ayının sonunda dinleyicilerle buluşacak. Birçok kişi de yeni parçayı ilk kez dinleyenlerden biri olmak istiyor. Yanar, Türk müziğinin genç ve yetenekli sanatçılarından biri olan Uğur Özçelik’in parçası olmasının yanı sıra oldukça büyük bir beklentiye neden oluyor. Şarkıcının hayranları, bugüne kadarki çalışmaları ve performanslarından ötürü parçanın listeleri sallaması bekleniyor. Yayınlanmasının ardından binlerce kişinin müzik listelerinde yer alacak olan Yanar, unutulmazlar arasına da girebilir. Ayrıca parçanın sözü ve müziği de Uğur Özçelik’e ait.

Yeni parçası için yorum yapmasını ve düşüncelerini belirtmesini istediğimiz Uğur Özçelik de Yanar’dan umutlu. Kendisi parçanın istedikleri sonuca ulaştığını söylüyor. Kendi çalışmaları içerisinde en iyilerinden biri olduğunu söylerken genç olmasını bir eksiklik değil avantaj olarak kullandığını da belli ediyor. Sözleri arasında, “Uzun zamandır çalışmalarımız devam ediyordu ve oldukça iyi bir sonuç alacağımızı düşünüyorum. Çünkü Yanar, beklentilerin de üzerine çıkabilecek bir parça. Türk müziğinin gereksinimlerini içerisinde barındırıyor. Hepsinden öte, çalışmalarımızı tecrübe ve gençlik enerjisini bir arada tutarak tamamlıyoruz. Yanar da tam bu yüzden sevilecek. Bakalım, sevilecek mi, mart sonunda hep beraber göreceğiz.”  Diye ekliyor. Kendisi de Yanar’dan umutlu olduğunu aktarırken yeni çalışmasının heyecanı yaşadığı da belli. Sözlerini teşekkür ederek, hayranlarına sevgilerini ileterek sonlandırıyor.

Yanar Uğur Özçelik’in Merakla Beklenen Parçası

Yorumculuğu ve üretkenliğiyle öne çıkan Uğur Özçelik, 1990 doğumlu. İstanbul Kadıköy doğumlu olan sanatçı daha öncelerde başka çalışmalara da imza atmış bir isim. Yani Yanar ilk projesi değil. İlk, orta ve lise eğitimi tamamladıktan sonra İstanbul Devlet Konservatuarı’na girmesinden dolayı, bu alanda gerekli eğitimlere de sahip. Türk müziği bölümünde eğitim almasının yanı sıra birçok çalışmada da rol almış bir isim. Ülkede büyük bir üne sahip olan önemli isimlerin back vokalliğini de üstlendiği biliniyor. Farklı single çalışmalarına da imza atmasından ötürü kendisi bu alana hakim sanatçılar arasında yer alıyor. Hayranları tarafından sevilen ve büyük bir ilgi toplayan sarkıcı ve şarkı yazarı Uğur Özçelik, günden güne büyümeye devam ediyor. Özellikle yeni parçasıyla beraber çok daha büyük bir tanınırlık elde edeceği düşünüyor. Yanar için diğer parçalardan çok daha farklı olacağı söyleniyor. Yanar, 22 kişilik bir ekiple, 3 günde ve 2 ayrı şehirde çekilmesiyle beraber büyük bir özveriyle dinleyicileriyle buluşmayı bekliyor.

Uğur Özçelik’in Yeni Parçası Yanar Mart Sonunda Sevenleriyle Buluşacak

Şarkıcının yeni dönemde birçok listede yer alması beklenen şarkısı, sevenleri ve tüm dinleyiciler için büyük bir yere sahip olacak. Dönemin sevilen ve unutulmayan şarkılarından biri olması beklenirken, hayranları da aynı fikirde. Kendileri mart sonuna gün sayarken, giderek daha da heyecanlanıyorlar. Uğur Özçelik’in yeni şarkısını dinlemek isterseniz de yayınlanmasının ardından tüm kanallardan ulaşım sağlayabilirsiniz. Tarzıyla farklılık yaratan Uğur Özçelik, sosyal medya hesaplarını da aktif bir şekilde kullandığından, dilerseniz sosyal medya üzerinden de Yanar’ın yayınlanışından haberdar olabilir, ilk dinleyicilerden biri olma şansını elde edebilirsiniz.

Uğur Özçelik Kimdir?

Uğur Özçelik, 5 Kasım 1990 doğumlu bir sanatçı. Kendisi akrep burcu olmasının yanı sıra İstanbul Kadıköy’de dünyaya gelmiştir. Dünyaya geldiği şehirde eğitim alırken, eğitimini kendi ilgi alanında daha başarılı olmaktan yana olarak sürdürmüştür. Bu yüzden de yeteneğini geliştirmek için İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Türk müziği bölümünde okumuştur. Ayrıca İstanbul Drama Sanat Akademisi ve Akademi 35,5 bünyesinde eğitim gören sanatçı, eğitimini ünlü isimlerden alma şansı elde etmiştir. Vahide Perçin, Altan Gördüm ve Alya Algan ile ses, nefes, şan, doğaçlama ve kamera önü eğitimleri almıştır. Tüm bunların yanı sıra, çalışmalarını daha iyi bir noktaya taşımaya da önem vermektedir. Birçok ünlü ismin back vokalliğini yapan Uğur Özçelik, şimdilerde kendi single çalışmalarıyla adından söz ettirmektedir. Kendi gelişimini önemseyen sanatçı, aynı zamanda su sporlarıyla da ilgilidir. Birçok konuda daha özverili hareket etmesinin yanı sıra tarzıyla da hayranlarının ilgisini çekmektedir. En sevdiği renk siyahtır ve başarılı sanatçının günden güne daha büyük bir kitleye hitap ettiği bilinmektedir.

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCDZejAvbij7_DEa3qu8W_8Q

Spotify: https://open.spotify.com/artist/6gG8T6hTYHzbEqUhA8sQvy

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu