Sponsorlu Bağlantılar

The Apprentice Dizi İncelemesi

Son birkaç haftadır, Sralan’ın tetiği çekip çekmemesi yerine, topun yemi haline geleceği noktaya kadar bariz bir şekilde açıktı. Ancak TV satış görevinin kuşkusuz düzenlenmiş derlemesi bağlamında, BFH’sini saymak yerine şampanya yudumlaması gerekirdi. Bu bölümde sadece vasattı. Bu arada Simon, başarısızlığında oldukça göz alıcıydı.

Ama sonra şimdi The Apprentice’deki telgrafa düştük ve Simon bu konuda tam bir baştankara olarak işaretlenmiş olsa da, geçmiş performanslarda ve ürün seçiminde başarılı oldu. Öyle olsa bile, üretme becerilerindeki eksikliğinden, sunum becerilerindeki eksikliğinden ve yön eksikliğinden hiç bahsedilmemesi şaşırtıcı. Ama bunlar bir televizyon kanalı arayışında önemsiz nitelikler. üzgünüm, Şeker imparatorluğunun çalışanı.

Adil olmak gerekirse, çatlama bir bölümdü, daha da iyiydi çünkü her iki takım da kendilerini devasa kıçlar haline getirdi. Her ikisi de bir alışveriş kanalının gelirini yaklaşık %90 oranında azaltmayı başardı ve bu da hepsini kitabımda bir bira içmeye değer kılıyor.

Sonuçlar tersine dönseydi, Kristina’nın yayındaki küfürü kesinlikle kartının işaretli olduğunu görecekti. Katie gülünç derecede asil bir tavırla ortalıkta zıplamaya devam etti (bu hafta büyük göğüslü Mavis’ti) ve Lohit kadın pantolonunu satmaya çalıştı. Primetime TV kesinlikle bunun için icat edildi.

https://1080pfilmizle.org/dizi/digimon-turkce-dublaj-full-hd/

Komedi vurgusu, Simon’ın ayrılabilir bacaklarla temelde kendini tatmin ederek bir trambolin satmaya çalışması olmalıydı. Bağlam dışında, bu kuşkusuz kulağa yanlış geliyor. Ama bağlamda , yanlıştı. Yani adil adil.

Patronun kendisine gelince, yüzünün kenarındaki kırmızı döküntünün inmediğini görmek sevindiriciydi ve özentilerinin televizyonda eşyalarını çalmasını izlerken yüzünü televizyonda izlemek muhteşemdi. Açık ama kaliteli bir düzenleme parçası. Gülmekten kendi kendine işediği gerçeği sayesinde, sonunda gerçekten çok fazla rant edemedi. Ancak işlerin önümüzdeki hafta her zamanki gibi olmasını bekleyin.

Ve gelecek hafta yarı final olduğu için gerçekten ilginçleşiyor. Tahmin edildiği gibi, hiçbirinin gerçekten kazanmasını beklemediğiniz Tre ve Katie’ye bu kadar ileri gitmeleri için izin verildi, ancak beşi ikiye inmek üzereyken, bu zor olacak. Birinin bariz bir iş dehası olduğunu keşfedeceğiniz gelecek haftaki röportajlar. Ancak Simon ve Katie’nin son ikiyi oluşturacağı ve Simon’ın kazanacağı yönündeki tahminimizi ve önerimizi yapacağız.

Kaynak: https://1080pfilmizle.org/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu