Sponsorlu Bağlantılar

Postegro

Postegro

Postegro Nedir? Postegro birçoğumuzun günümüzde kullandığı olduğu ve en çok tercih ettiği sosyal medya platformunda yer alan Instagram hesaplarından takibe kapalı, gizli olan ve herkesin profilini ve paylaştıklarını görmesini istemeyen, bundan dolayı hesabını gizleyen birçok kişinin, profilinde hangi gönderi veya hikayeyi görülmesini sağlayan pek çok uygulamalar arasında yer edinen bir uygulamadır.

Bu ve bunun gibi pek çok uygulamanın yer aldığı web postegro tabanlı ve bir sistem sağlayıcılar ile iletişimi sağlanan bir uygulamadır. Günümüz koşularında ilk kullanıldığı zamanlarda kullanıcılar Play Store ve yahut App Store gibi iki farklı mağaza içinde olan farklı uygulamayı cep telefon veya bilgisayar gibi araçlara indirilerek sağlanmasına izin veriliyor. Her bir uygulamada olduğu gibi bu uygulamalarda da, bazı art niyetli kişiler yüzünden sorun yaşanmakta ve bu durumdan dolayı da bu uygulamayı kendi bünyesinde bulunduran Play Store ile App Store mağazaları artık bulundurmuyor.

Postegro Ne İşe Yarıyor?

Profilini dışarıdan iletişime kapatan veya kilitleyen instagram üyeleri paylaşmış oldukları herhangi bir gönderiyi, mesajı veya bir hikayenin görülmesine sağlamakta olan bir uygulamadır. Bu durumda da profili gizlenen hikaye ve gönderiler epey kolayca kaydedilebilir.

Postegro Nasıl Çalışıyor?

İnstagram üyelerinin postegro lili tarafından çok rağbet gören bu uygulamanın kullanımı epey kolaydır. Kişisel hesabını gizleyen kullanıcı hesapları tarafından görmek üzere postegro kullanılan kişiler, bu işletim sistemi sahibi mağazaların cep telefonu veya bilgisayarlarına indirimi kullanımı sağlanır.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu