Sponsorlu Bağlantılar

Pompalı Mutluluk Çubuğu Ve Çeşitleri Nelerdir?

Pompalı Mutluluk Çubuğu Ve Çeşitleri Nelerdir?

 

Cinsel sağlık bireylerin hayat kalitesini önemli ölçüde etkileyen konuların başında gelmektedir. Özellikle çiftlerin mutlu bir ilişki yaşamalarını etkileyen en büyük sorunların başında cinsellik gelmektedir. Bireylerin özellikle de erkeklerin bu alanda yaşadığı en büyük sorunların başında sertleşme sorunu ya da diğer bir adı ile erkekte olamama gelmektedir.

 

Cinsel sorunların başında gelen sertleşme problemi birçok farklı nedenden dolayı olabilmektedir. Ancak bu sorun artık erkekler için bir sorun olmaktan çıkmaktadır. Penil protez diğer bir adı ile mutluluk çubuğu uygulaması sertleşme sorununu ortadan kaldırmaktadır. Bireylerin hayat kalitesini artıran bu yöntem sayesinde sağlıklı bir cinsel yaşam yaşayabilirsiniz.

 

Mutluluk Çubuğu Nedir?

 

Penil protez halk arasında bilinen adı ile mutluluk çubuğu herhangi bir nedenden dolayı erkeklerde oluşan sertleşme sorunu tedavisinde kullanılan proteze denilmektedir. Penil protez farklı şekillerde olabilmektedir. Diyabet, metabolik sendrom, peniste eğrilik ve daha bir çok nedenden dolayı oluşan sertleşme sorunları penil protez tedavisi ile çözülebilmektedir.

 

Sertleşme sorunu birçok nedenden ötürü görülebilmektedir. Halk arasında sorunu anlatmaktan insanlar çekindiği için öncelikle bitkisel takviyeler ya da ilaç kullanımı ile bu sorunu çözmeyi hedeflemektedir. Ancak kullanılan bu yöntemler çoğu zaman işe yaramamaktadır. Sertleşme probleminin en kesin çözümü Penil protez operasyonundan geçmektedir.

 

Mutluluk Çubuğu Çeşitleri

 

Mutluluk çubuğu ya da penil protezin hastalar üzerinde kullanılan çeşitleri bulunmaktadır. Tek parçalı ve 3 parçalı şişirilebilir mutluluk çubuğu bulunmaktadır. Tek parçalı mutluluk çubukları ilk olarak kullanılmaya başlayan ve halende birçok hasta tarafından maliyeti de düşünülerek kullanılan protezlerdir.

 

3 parçalı şişirilebilir protezin bir diğer adı ilse pompalı mutluluk çubuğu olarak bilinmektedir. Bu protez türü gerek dışarıdan anlaşılmaması gerek ise daha gerçekçi bir görünüm sunması nedeniyle hem doktorlar hem de hastalar tarafından daha çok tercih edilmektedir.

 

Pompalı Mutluluk Çubuğu Nedir?

 

Pompalı yada şişirilebilir penil protez 3 farklı parçadan oluşan bir penil protez türüdür. Gerçekçi bir görünüm sunması hem hacim hem de boy olarak hastanın penisi istediği gibi konumlandırması daha sağlıklı bir kullanım oranı sunmaktadır. pompalı mutluluk çubuğu uygulaması bir kaç saat süren bir ameliyat ile uygulanmaktadır.

 

Protez uygulamasında penis içerisine hastanın istediğin zaman penisi konumlandırmasına yarayacak bir hareketli kanal yerleştirilmektedir. Bu kanala sıvı taşıması yapacak bir depolama birimi ve şişirmeye yaran bir pompa sistemi bulunmaktadır. Hastaların yumurtalık kesesine yerleştirilen pompa ile penisi istenildiği zaman istediği konuma getirebilmektedir. Mutluluk çubuğu uygulamalarının işinin uzmanı hekimlerce uygulanması gerekmektedir. Detaylı bilgi için https://www.mutlulukcubugu.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu