Sponsorlu Bağlantılar

Helium Anten Kablo

Helium Pazar

Crypto dünyasında artan ve azalan trendler insanların ilgini gün geçtikçe bu alana daha fazla çekmektedir. Alım satım yapmak bir seçenek olurken madencilik (mining) yaparak da bu alanda tecrübe edinip, kazanç elde etmek mümkündür.

Burada çok fazla seçenek insanların önüne çıksa da ETH, BTC gibi coinlerin madenciliğini yapmak için kullanılan mining ekipmanlarının hem yatırım maliyetleri hem de işletme maliyetleri yüksektir.

People’s network (insanların iletişim ağı) sloganıyla öne çıkan helium (HNT coin) ise gerek helium madencilik cihazlarının ilk yatırım maliyetleri gerekse işletmelerinin kolay olması nedeniyle ön plana çıkıyor. Küçük bir modem boyutundaki madencilik cihazını internete bağlamanız ve anten bağlantısını yapmanız helium madenciliğine başlamanız için yeterli. Bir modem kadar elektrik harcayan helium madencilik cihazı ortalama 500-600 dolar seviyesinde çeşitli satıcılardan temin edilebilmektedir. Ancak hem yükselen kur, hem de gümrük vergilerinde yapılan güncellemeler ve kargo süreçleri bu ürünlere ulaşımı gün geçtikçe daha da zor hale sokmaktadır.

Tüm bu koşullar göz önüne alındığında ikinci el helium hotspot almak da bir alternatiftir. Malum sitelerden ikinci el helium hotspot ilanları bulmak mümkündür ancak insanlar güvenli e-ticaret sistemini kullanmaya çok yanaşmamakta, elden alıp satma yöntemine başvurmaktadırlar. Ancak www.heliumpazar.com sitesi sadece ikinci helium madencilik cihazları, helium anten kablo alanlarına odaklanmış bir pazaryeri girişimi olarak karşımıza çıkmaktadır. www.heliumpazar.com sitesini ziyaret ederek, sahibinden helium miner, helium anten kablo gibi seçenekleri kredi kartı veya EFT gibi ödeme yöntemleriyle satın alabilir, helium konum analizi seçeneği ile konumunuzda ne kadar helium kazancı elde edebileceğinizi de simülasyon ile öğrenebilirsiniz.

www.heliumpazar.com sitesi alanında uzmanlaşmış bir pazaryeri olduğu için gerek ilan onaylarında gerekse ürün transferlerinde hem alıcıyı hem satıcıyı koruyacak şekilde adımlar atmaktadır. Paranız ve cihazınız tüm süreç tamamlana dek www.heliumpazar.com sitesi güvencesi altındadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu