Sponsorlu Bağlantılar

Geminilab

Geminilab

Günümüzün toplumlarında, her şeye çok hızlı bir şekilde erişim sağlanıyor. Bunun sonucu olarak da fiziksel anlamda hareketsiz kalınması ve sağlıksız bir beslenme sürdürülmesi gibi davranışlar oluşuyor.

En nihayetinde bütün bunlar insan vücudunda hastalıklara sebebiyet veriyor. İşte geminilab firması, modern hayatın dayattığı yaşam tarzının sebebiyet verdiği hastalıkların ölçülmesinde; sperm testi ve hormon testi gibi daha birçok teşhis sağlayıcı ölçümler yapıyor.

Geminilab firması tarafından yapılan ölçümlerle, insanların; kardiyovasküler hastalıklarına, diyabet hastalığa, akciğer hastalığına, kanser hastalığına karşı önleyici çözümler geliştiriyor. Bu ölçümler, aynı zamanda, hipertansiyon ve obezite gibi hastalıkların önlenmesinde de büyük önem arz ediyor.

Yaşlılıkla birlikte yaşanan hücre değişimleri çeşitli hastaları da beraberinde getiriyor. Yine düzenli testler yaptırılması, bu hastalıkların önüne çekilebilmesinde elzem bir hadise olarak karşımıza çıkıyor.

Geminilab Firmasının Sağladığı Testler

Geminilab firması birçok hastalığın teşhisi yolunda bünyesinde oldukça çeşitli testler barındırıyor. Bunlar;

  • Sperm testi,
  • Sperm DNA hasarı testi,
  • Erkek hormon testi,
  • Kadın hormon testi,
  • Temel kan değerleri testi,
  • Karaciğer fonksiyon testi, gibi testlerdir.

Bu test hizmetleri, Geminilab tarafından sunulan en temel testlerdir. Daha birçok test uygulanıyor. Firmanın sitesi ziyaret edilerek daha detaylı bilgilere erişilebilir. Özellikle, sıkça sorulan sorular sekmesinde birçok sorunuzun yanıtını bulmanız mümkündür.

Sperm Testi Nedir?

Erkeklerin sahip oldukları üreme potansiyellerinin ölçümünü sağlayan bir testtir. Sprem testi üzerinde yapılan incelemelerle kesin bir teşhis yapılıyor.

Geminilab Diğer Hizmetler

Geminilab, test hizmetlerinin yanında hasta memnuniyeti anlayışıyla hareket ediyor. Kişilerin bilgileri gizli tutuluyor. Evde test hizmeti sağlıyor. Online bir şekilde doktorlarla görüşebilme hizmeti veriyor. Verilecek siparişleri online olarak da alabiliyor. Testler sonucu çıkan raporu da yine online olarak sisteme yüklüyor. Geminilab, Sağlık Bakanlığına kayıtlı bir firmadır.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu