Güncel

Attack on Titan’ı Full HD Kalitede İzlemek

Eren’in İngilizce seslendirme sanatçısı Bryce Papenbrook sahneyi hazırlarken İkinci sezonun sonunda Mikasa ve Eren olabilecek en kötü durumdalar diyor. İnsanlar ölüyor, bu şeyler onlara yaklaşırken dünya bir nevi ağır çekimde ve https://animasyonfilmleri.com/dizi/attack-on-titan-izle/ onlara çok yakın birinin yendiğini izledi. Yıkılmaya başlıyor ve ağladığı, güldüğü ve sadece kırıldığı garip bir duyguya sahip.

Eren’in çaresizlik anı sadece karakterler için değil, ruhsal durumu için de bir dönüm noktasıdır. Papenbrook, Onunla bunu yapabilmek gerçekten zordu, ancak o anda yakalayabildiğimiz şeyden gurur duyuyorum diyor. Kesinlikle dizide gerçekten çok özel bir an olarak öne çıkıyor. Gösterideki o özel anın her zaman en yoğun ve ilginç anlardan biri olduğunu düşünürüm.

Bu anın yoğunluğu, son sezonun zirvesinde başka bir arkadaşının ölümcül şekilde yaralanmasını izlerken Eren’in yaşadığı benzer bir çöküşte bile güzel bir şekilde yankılanıyor. Sahne çok daha sert vuruyor çünkü Eren’in Çığlıktaki bu düşük noktası Eren’in pasifliğine yansıyor. Papenbrook’un ham performansı, https://animasyonfilmleri.com‘un iç gıcıklayıcı finali Çığlıkın ardından gelen üçüncü ve dördüncü sezonlarını tüketen artan karanlık ve artan kayıplar için duygusal bir emsal teşkil ediyor.

Attack on Titan’ın her sezonu televizyon için elektrik randevusu aldı ve animenin son sezonunun ikinci bölümünde yaşanan yükselişler, karakterlerini benzersiz bir karanlığa itti. Attack on Titan’ın kahramanları, verdiği sözleri tutmamak, yeni ittifaklar kurmak ve merkezleri giderek tükenirken imkansızı düşünmek zorunda kaldı.

Attack on Titan’ın 12 bölümlük final sezonu sona yaklaşırken seyirciler en kötüsüne hazırlandı. Bununla birlikte, son bölüm olan Attack on Titan izle, sezonluk hikaye anlatımına bir çözüm olmaktan ziyade dizinin en büyük uçurumlarından biriyle sona eriyor. Seyirciler neyse ki bu sezonun finalindeki olayları düşünmek için biraz daha zamana sahip olacak ve aynı zamanda neyin geleceğini ve gerçek final finali için zihinsel olarak nasıl düzgün bir şekilde hazırlanacağını düşünecek. Attack on Titan: Final Season, Part 3 yolda, peki bu animenin geleceği için tam olarak ne anlama geliyor?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu